• Wpisów: 7
  • Średnio co: 206 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 17:42
  • Licznik odwiedzin: 4 901 / 1652 dni
 
fairyforest
 
Hopka.: Kurde, nawet nie wiem, jak zacząć. Jest mi strasznie wstyd za to, że tak zaniedbałam mój profil. Ostatni wpis : 58 dni temu... Wszystko zarosło kurzem, pajęczynami i kij wiem, czym jeszcze. Ale co się stało to się nie odstanie, a ja biorę się do roboty. Ostatnio w moim krótkim jeszcze życiu pojawiło się dość dużo problemów, aż głupio się przyznać, że przez nie zapomniałam o blogu.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Co u mnie? Ścięłam włosy i bez makijażu, który i tak nakładam na siebie od święta wyglądam jak płeć bliżej nieokreślona, niebawem (jeśli mi się uda) zobaczycie na zdjęciu.
Ostatnio przygarnęłam dwie kruszynki. Jedna z nich to Spectra Vondergeist z serii picture day, a druga to Sasha z Bratz, stara jak świat, z serii do malowania włosów. Spectra ma usta pomalowane suchymi pastelami w kolorach czerwonym i fioletowym, a Sasha wygląda mniej więcej tak, jak wcześniej.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Nie wiem, czy już wspominałam o tym, że właśnie siedzę z moimi kruszynkami i odświeżam ich wygląd (trzymajcie kciuki). Planuję tez sprawić sobie sama na święta jakiegoś poniacza tej obecnej generacji. Ostatnio zafascynowałam się nimi, więc why not... buahahaha...
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Posty będą pojawiały się (mam nadzieję) regularnie, szczególnie w soboty, bo wtedy nie mam co robić. Ostatnio wzbogaciłam się o nowego laptopa, więc w sumie czas będę miała zawsze, z aparatem trochę gorzej, ale jakoś tam będzie. No dobrze, ja zmykam zająć się małymi.
( EDIT: ) podawajcie w komentarzach jakieś imię dla Sashy, załączam jej zdjęcie z internetu, bo na razie żadnych jej zdjęć nie mam, co za wyrodna matka ze mnie. ☻

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego